DET ÄR VI SOM ÄR SUPPLIES TEAM!

Våra medarbetare är vår viktigaste tillgång.

På Supplies Team finns en  stark ”vi-känsla” som handlar om att vi gör det här tillsammans.

Vi har ett stort engagemang bland våra medarbetare och det genomsyrar allt vi gör.

Vi hjälper varandra att bli framgångsrika!

 

Kundtjänst & support

Camilla Hägglund

Kundtjänst

camillla.hagglund@suppliesteam.se 08 - 736 18 96

Jon Kullberg

Produktspecialist

jon.kullberg@suppliesteam.se 08 - 736 18 53

Samir Benhajji

Kundtjänst

samir.benhajji@suppliesteam.se 08 - 736 18 95

Helpdesk

Jimmie Jakobsson

Helpdesk&Tjänster

jimmie.jakobsson@suppliesteam.se 040 694 12 06

Johan Mårtensson

Tekniker/installatör

johan.martensson@suppliesteam.se 040 - 694 12 12

Johannes Bülow

Tekniker/installatör

johannes.bulow@suppliesteam.se 040 - 694 12 07

Linus Klang

Helpdesk&Tjänster

linus.klang@suppliesteam.se 08 - 736 18 06

Magnus Schultz

Tekniker/installatör

magnus.schultz@suppliesteam.se 040 - 694 12 11

Mattias Edinge

Installations- och serviceansvarig

mattias.edinge@suppliesteam.se 040 - 694 12 08

Martina Lönneström

Helpdesk&Tjänster

martina.lonnestrom@suppliesteam.se 040 694 12 14

Mikael Eriksson

Helpdesk&Tjänster

mikael.eriksson@suppliesteam.se 08 - 736 18 12

Mikael Giribaldi

Tekniker/installatör

mikael.giribaldi@suppliesteam.se 040 - 694 12 13

Mikael Joakimsson

Tekniker/Installatör

mikael.joakimsson@suppliesteam.se 040-6941215

Mikael Näslund

Helpdesk&Tjänster

mikael.naslund@suppliesteam.se 08 - 736 18 61

Pierre Schlichtmeier

Tekniker/installatör

pierre.schlichtmeier@suppliesteam.se 08 - 736 18 77

Viqtor Bagge

Lärling (installatör)

viqtor.bagge@suppliesteam.se

Tony Larsson

Tekniker/installatör

tony.larsson@suppliesteam.se 040 - 694 12 09

Roger Falinder

Tekniker/installatör

roger.falinder@suppliesteam.se 040 - 694 12 17

Administration

Ann-Charlotte Rehn

Inköp och logistik

ann-charlotte.rehn@suppliesteam.se 08 - 736 18 25

Greta In de Betou

Marknad

greta.indebetou@suppliesteam.se 08 736 18 15

Patrik Grankvist

IT internt

patrik.grankvist@suppliesteam.se 08 - 736 18 14

Petter Eklund

Inköp och logistik

petter.eklund@suppliesteam.se 08 - 736 18 87

FÅ VÅRA NYHETER